MENU
AAA

Konsumencki Lider Jakości 2023 dla Termo Organiki

Konsumencki Lider Jakości 2023 dla Termo Organiki

2023-03-07

Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń po raz 12 zdobył złote godło, najwyższy laur w kategorii "Producenci styropianu" w programie Konsumencki Lider Jakości. Wyniki tegorocznej XII edycji ogólnopolskiego badania potwierdzają stałą, najwyższą jakość produktów Termo Organiki oraz niekwestionowaną pozycję firmy, jako lidera na polskim rynku ociepleń.

Tegoroczne badania w ramach programu Konsumencki Lider Jakości zrealizowano na największej, jak dotychczas, próbie badawczej, w której wzięło udział ponad 15 tysięcy respondentów. Metodą doboru do próby była metoda kwotowa i celowa. Przy konstrukcji próby wzięty został rozkład ludności Polski wedle wieku i płci, opracowany przez GUS w 2018 roku. Termo Organika, tak jak inni zwycięzcy poszczególnych kategorii, wyłonieni zostali w procesie badań przeprowadzanych wśród konsumentów. Oceniane były zarówno produkty, jak i usługi. Organizatorzy projektu zebrali cenne informacje na temat rynku, m.in. dlaczego klienci wybierają dane marki jako najlepsze, które produkty są najwyższej jakości i jak to konsumenci uzasadniają, np. jakie mają skojarzenia z daną firmą lub jej produktem.

Nie ma lepszego styropianu

Uczestnicy konsumenckiego badania odpowiadali na pytania związane m.in. ze znajomością rynku ociepleń, a w szczególności producentów styropianu, w tym jego cen oraz jakości. Termo Organika kolejny raz zdobyła najwyższe uznanie wśród badanych, którzy wskazali na przewagi konkurencyjne firmy oraz dobre doświadczenia związane z marką, przede wszystkim wysoką jakością jej produktów. Co sprawiło, że Termo Organika została uznana za Lidera Jakości?

Badani, uzasadniając wybór, twierdzili m.in. „Dobra cena i łatwa dostępność”, „Styropian polecany przez prawdziwych fachowców”, „Produkt najwyższej jakości, ociepla nasz dom, nie mamy żadnych zastrzeżeń, polecamy”, „Doskonałe parametry, wysoka jakość, polecany przez fachowców, po prostu najlepszy” i „Termo Organika to marka, do której mam duże zaufanie, od wielu lat są liderem branży”.

Według badanych Termo Organika kojarzy się z „Dobrą jakością”, „Ciepłym domem”, „Profesjonalizmem”. „Konkurencyjnymi cenami” i „ Niezawodnością”.

Kolejna z rzędu nagroda potwierdza wyjątkową jakość naszych produktów oraz pozycję lidera wśród producentów styropianu. Dziękuję wszystkim, którzy oddali swój głos na naszą firmę - mówi Witold Rams, wiceprezes i członek zarządu Termo Organiki. – Jakość to filar i śmiało mogę powiedzieć DNA Termo Organiki. Nasze styropiany zawsze spełniają deklarowane parametry, dlatego ocieplony nimi dom łatwo uzyskuje planowaną efektywność energetyczną, a to znów wpływa na optymalny jego komfort cieplny i niższe koszty ogrzewania. Konsumenci to doceniają.

Bezkonkurencyjni w jakości, nagrodach i kontrolach

Termo Organika to producent styropianu wielokrotnie nagradzany w różnych konkursach i plebiscytach związanych z jakością. Zarówno w tym roku, jak i w poprzednich latach firma otrzymała wyróżnienia „Konsumencki Lider Jakości” oraz „Złoty Laur Konsumenta”. Lider rynku już od ponad dwóch dekad jest laureatem wielu innych, prestiżowych nagród i wyróżnień, jak np. „Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości”, czy „Laureat Programu Promocji Jakości” przyznawany przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii. Firma otrzymała również „Orły Polskiego Budownictwa” oraz wielokrotnie złotą statuetkę Budowlanej Marki Roku. Termo Organika posiada prestiżowe Rekomendacje Techniczne i Jakości Instytutu Techniki Budowlanej. Uhonorowana została także tytułem: „Konsumencki Lider Jakości 5-lecia 2011-2016” oraz prestiżowym godłem „Konsumencki Lider Jakości – Lider Dekady 2011- 2021”. Warto wiedzieć, że jakość materiałów Termo Organiki została potwierdzona ponad 20 kontrolami Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego (GUNB) oraz Wojewódzkich Inspektoratów Nadzoru Budowlanego (WINB), które wykazały zgodność przebadanych parametrów z deklaracją producenta. To chlubny wyjątek na polskim rynku materiałów budowlanych. Eksperci są zgodni, że tylko wysokie parametry jakościowe styropianu, w połączeniu z rzetelnym wykonawstwem, dają gwarancję trwałości i stabilności systemu ocieplenia przynoszącego oczekiwane oszczędności energii.

Termo Organika Sp. z o.o.
Termo Organika Sp. z o.o.
DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS