MENU
AAA

Styropian

Styropian Termo Organika to jakość potwierdzona rekomendacjami, nagrodami i opiniami ekspertów.

Od wielu lat firma Termo Organika kojarzona jest z Dalmatyńczykiem, jedynym oryginalnym styropianem w kropki produkowanym od 2004 roku.

Prawa Termo Organiki do produkcji DALMATYŃCZYKA są zastrzeżone, tak w polskim Urzędzie Patentowym, jak i w Urzędzie Europejskim (OHIM). Kropki są gwarancją wysokiej jakości. Kropkowany styropian jest poddawany stałym, niezależnym badaniom i posiada rekomendacje techniczne RTQ oraz certyfikat zgodności Instytutu Techniki Budowlanej. W trosce o komfort i bezpieczeństwo klientów Termo Organika dba o to, aby na rynku nie pojawiały się podróbki produkowane przez nieuczciwą konkurencję. Dzięki tym działaniom masz pewność, że kupując styropian w kropki otrzymujesz materiał wysokiej klasy.

Termo Organika to także bardzo ciepły szary styropian.

Linia produktów TERMONIUM to styropian grafitowy najwyższej jakości, o doskonałych właściwościach użytkowych i rekordowo dobrym współczynniku przewodzenia ciepła λ - nawet 0,031 W/(mK).

Termo Organika oferuje rozwiązania odpowiednie dla wszystkich typów budynków. Płyty styropianowe i systemy ociepleń Termo Organika znajdują zastosowanie w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, kamienicach i apartamentowcach, budynkach użyteczności publicznej czy halach przemysłowych. Do każdej przegrody wymagającej ocieplenia przewidziano konkretne, idealnie dopasowane do potrzeb rozwiązanie, w zależności od przeznaczenia dzieląc produkty na pięć podstawowych grup: fasada, dach-podłoga, fundament, parking oraz płyty specjalne.

Styropian Fasada
Styropian Dach-Podłoga
Styropian Parking
Styropian Fundament
Styropian specjalny
Płyty z polistyrenu ekstrudowanego XPS
Płyty poliizocyjanuratowe PIR
DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS