MENU
AAA

Kompletne Systemy Ociepleń

KOMPLETNE SYSTEMY OCIEPLEŃ to zestawy elementów potrzebnych do wykonania ocieplenia ścian zewnętrznych. Nie musisz szukać – Termo Organika ma wszystko: styropian, kleje do styropianu, siatki, grunty, tynki i farby. Wchodzące w skład systemu poszczególne produkty są wytwarzane w oparciu o nowoczesne technologie i surowce najwyższej jakości.

Eksperci zalecają stosowanie systemu ociepleń, w którym wszystkie składniki pochodzą od jednego producenta. Tylko taki - kompletny system - daje zarówno gwarancję właściwej pracy całego układu, jak i jego trwałości oraz skutecznego obniżenia kosztów ogrzania domu.

Wybierz swój system.

Inwestorzy mają rozmaite preferencje i potrzeby w zakresie wyboru materiału izolacyjnego i wykończenia elewacji. Aby jak najlepiej dopasować swoją ofertę do indywidualnych wymagań, Termo Organika proponuje różne wersje Kompletnego Systemu Ociepleń. Każdy system ma krajową (AT) lub europejską (ETA) ocenę techniczną.

System ociepleń EPS ze styropianem
Renowacyjny system ociepleń EPS RENOVA
Fasadowy system dekoracyjny TO-DECOR
System ociepleń z izolacją z płyt PIR
System ociepleń z izolacją z wełny mineralnej
Fasadowy system ociepleń z płytką klinkierową

Najważniejszym kryterium wyboru ocieplenia budynków jest deklarowane zastosowanie oraz parametry termoizolacji. Termo Organika oferuje rozwiązania odpowiednie dla wszystkich typów budynków. Systemy ociepleń Termo Organika znajdują zastosowanie w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, kamienicach i apartamentowcach, budynkach użyteczności publicznej (szkoły, szpitale, instytucje administracji państwowej) czy halach przemysłowych. Do każdej przegrody wymagającej ocieplenia przewidziano konkretne, idealnie dopasowane do potrzeb rozwiązanie.

W wyniku wieloletnich prac i doświadczeń w laboratoriach Termo Organiki, na podstawie setek badań i analiz różnych materiałów i surowców wchodzących w skład produktów Kompletnych Systemów Ociepleń, opracowany został ich idealny zestaw, którego unikalne cechy zawarte są w trzech formułach:

 
 
 

TMT™ (TO MATCH TO), czyli DOBRZE DOPASOWANE – to technologia dopasowania wszystkich elementów Systemu Ociepleń Termo Organika. Zapewnia najlepsze dostosowanie do siebie wszystkich materiałów potrzebnych do wykonania ocieplenia. Klient ma gwarancję, że wszystkie elementy składowe – kleje do styropianu, płyty styropianowe, siatki, grunty, tynki i farby – będą idealnie ze sobą współpracowały, dając najlepszy efekt i najwyższe parametry ocieplenia.

 

Niewątpliwą zaletą systemu Termo Organika® jest możliwość jego dopasowania do indywidualnych potrzeb inwestora. W zależności od oczekiwanych efektów izolacyjnych i poziomu ochrony cieplnej może on dowolnie skonfigurować swój zestaw produktów, tak, aby uzyskać pożądany efekt.

DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS