MENU
AAA

Budowlana Marka 2023 Roku dla Termo Organiki

Budowlana Marka 2023 Roku dla Termo Organiki

2023-06-28

Centrum Badań i Analiz Rynku przedstawiło wyniki prestiżowego Rankingu Budowlana Marka Roku 2023, który klasyfikuje producentów materiałów budowlanych w Polsce. Termo Organika, największy producent styropianu i kompletnego systemu ociepleń, zdobyła pierwsze miejsce i Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku w kategorii materiały termoizolacyjne: Styropian. Równie wysoko został oceniony system ociepleń Termo Organiki zajmując miejsce na podium w kategorii Kompleksowe Systemy Ociepleń.

Ogólnopolskie badania przeprowadzone wśród fachowców na początku 2023 r. potwierdziły niekwestionowaną pozycje lidera Termo Organiki w branży materiałów do termoizolacji na bazie styropianu. Termo Organika i jej styropiany uzyskały najwyższą notę we wszystkich przeprowadzonych badaniach tegorocznego rankingu, które wykazały że:

  • styropiany Termo Organiki posiadają najlepszą jakość w porównaniu z konkurencją;
  • styropiany Termo Organiki charakteryzują się najlepszą relacją jakości do ceny;
  • Termo Organika jest najczęściej polecaną firmą wśród wykonawców.

- Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zdobyliśmy najwyższe wyróżnienia w rankingu fachowców „Budowlana Marka Roku”. Serdecznie dziękujemy im za zaufanie. Nagrody dla naszych styropianów oraz systemów ociepleń to również potwierdzenie właściwej strategii naszej firmy, której priorytetem jest produkcja najwyższej jakości produktów do termoizolacji budynków - mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor ds. technicznych Termo Organiki

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Założona w 1997 roku w Mielcu, od ponad 25 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości produktów jest od wielu lat liderem na polskim rynku ociepleń ze spienionego polistyrenu – styropianu EPS.

Termo Organika Sp. z o.o.
Termo Organika Sp. z o.o.
DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS