MENU
AAA

Złota Budowlana Marka Roku 2019 dla Termo Organiki

Złota Budowlana Marka Roku 2019 dla Termo Organiki

2019-10-03

Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń firma Termo Organika otrzymała najwyższe wyróżnienie - Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku 2019 w kategorii „Materiały termoizolacyjne – styropian”. To kolejny rok kiedy lider rynku został wyróżniony tą prestiżową nagrodą, która jest wynikiem niezależnych, ogólnopolskich badań przeprowadzonych na próbie niemal 3000 firm wykonawczych.

Laureaci Budowlanej Marki Roku zostali uhonorowani w kilkudziesięciu kategoriach produktowych. Ogólnopolskie badania wykazały, że marka Termo Organika ma najlepszą jakość w porównaniu z konkurencją, jest najczęściej polecaną marką wśród wykonawców oraz ma najlepszą relację jakości do ceny.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym, o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze, opartym o autentyczne wskazania rynku. ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, którzy wyrażają opinie na temat produktów oraz marek. Na tej podstawie powstaje ranking najlepszych budowlanych producentów.

Termo Organika - Złota Budowlana Marka Roku

Termo Organika Sp. z o.o.
Termo Organika Sp. z o.o.
DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS