Wizualizer kolorów

PRZYDATNE NARZĘDZIAWizualizer kolorów

Wizualizer kolorów pozwoli Ci w łatwy sposób sprawdzić kolor wybranego tynku na przykładowych wizualizacjach. Wybierz odpowiedni kolor aby uzyskać więcej informacji.

Jak właściwie dobrać kolor elewacji Twojej inwestycji?

Obecnie dużą wagę przywiązuje się do energooszczędności w budownictwie, również jednorodzinnym. Decydując się na budowę domu dbamy o to, aby dom po wybudowaniu generował jak najmniejsze koszty eksploatacyjne. Nie jest już tajemnicą, że przez ucieczkę ciepła z domu najwięcej energii potrzeba do ogrzewania zimą i klimatyzacji.

A ile ciepła tracimy? Może uciekać go bardzo dużo. Zużycie energii można więc ograniczyć przez zmniejszenie ucieczki ciepła przez podłogę na gruncie, ściany zewnętrzne, okna, drzwi i dach. Niewielkie straty ciepła przekładają się bowiem na mniejsze rachunki za energię cieplną. W tym zakresie jednym z najważniejszych parametrów jest współczynnik przenikania ciepła.

Termo Organika to jedyny producent styropianu w Polsce, który ma prawo do produkcji i sprzedaży płyt styropianowych w kropki — DALMATYŃCZYKA. Firma oferuje także styropian grafitowy o bardzo niskim (korzystnym) współczynniku przenikania ciepła.
Jakość produktów Termo Organiki potwierdzają rokrocznie otrzymywane nagrody i wyróżnienia, zarówno od ekspertów izolacji, jak i konsumentów. Najlepszy styropian na rynku ze złotymi medalami “Konsumenckiego Lidera Jakości” oraz statuetki “Budowlanej Marki Roku” dla płyt styropianowych i systemu ociepleń nie pozostawiają wątpliwości, jaki styropian i system ociepleń wybrać.