Nagrody i wyróżnienia

termo organikaNagrody i wyróżnienia

Termo Organika jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Jesteśmy uznawani za jedną z najbardziej innowacyjnych firm w polskiej branży budowlanej.

 • 2024

  Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń po raz kolejny zwyciężyła w ogólnopolskim plebiscycie „Laur Konsumenta” i otrzymała najwyższe wyróżnienie „Złoty Laur Konsumenta 2024” w branży Producenci Styropianu, wyprzedzając wszystkich innych producentów.

 • 2023

  Centrum Badań i Analiz Rynku przedstawiło wyniki prestiżowego Rankingu Budowlana Marka Roku 2023, który klasyfikuje producentów materiałów budowlanych w Polsce. Termo Organika, największy producent styropianu i kompletnego systemu ociepleń, zdobyła pierwsze miejsce i Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku w kategorii materiały termoizolacyjne: Styropian. Równie wysoko został oceniony system ociepleń Termo Organiki zajmując miejsce na podium w kategorii Kompleksowe Systemy Ociepleń.

  Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, jakim jest Termo Organika, po raz kolejny zdobył złote godło, czyli najwyższe wyróżnienie w kategorii “Producenci styropianu” w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. Wyniki badań potwierdzają wyjątkową jakość i renomę produktów Termo Organiki oraz niekwestionowaną pozycję lidera na polskim rynku.

  Termo Organika została uhonorowana specjalnym „E-Laurem Konsumenta X-lecia”, który jest wyrazem uznania dla już 12 zdobytych wyróżnień w prestiżowym plebiscycie oraz potwierdzeniem wysokiej jakości produktów Termo Organiki.

  Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń po raz kolejny zwyciężył w ogólnopolskim plebiscycie „Laur Konsumenta” i otrzymał najwyższe wyróżnienie „Złoty Laur 2023” w branży Producenci Styropianu. Lider rynku został również uhonorowany specjalnym „E-Laurem Konsumenta X-lecia”, który jest wyrazem uznania dla już 12 zdobytych wyróżnień w prestiżowym plebiscycie oraz potwierdzeniem wysokiej jakości produktów Termo Organiki.

 • 2022

  Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń otrzymał najwyższe wyróżnienie – Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku 2022 w kategorii „Styropian”. Lider rynku ociepleń kolejny już raz z rzędu zdobył prestiżową nagrodę, która jest wynikiem ogólnopolskich, niezależnych badań przeprowadzonych na próbie kliku tysięcy wykonawców budowlanych.

  Specjaliści nagrodzili również dostarczane przez Termo Organikę kompletne systemy ociepleń. Największy producent styropianów w Polsce w konkurencyjnej i trudnej kategorii „Kompleksowe Systemy Ociepleń” zajął cenne, drugie miejsce.

  Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, jakim jest Termo Organika, już 11 raz z rzędu zdobył złote godło, czyli najwyższe wyróżnienie w kategorii “Producenci styropianu” w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. Wyniki badań potwierdzają wyjątkową jakość i renomę produktów Termo Organiki oraz niekwestionowaną pozycję lidera na polskim rynku. Badania do tegorocznej edycji zostały zrealizowane na rekordowej próbie badawczej składającej się z ponad 16 tysięcy respondentów. Kwalifikacja uczestników badań była zgodna ze strukturą ludności Polski podaną przez GUS.

  Termo Organika zwyciężyła w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta/Laur Konsumenta i otrzymała najwyższe wyróżnienie „Złoty Laur Klienta 2022” w kategorii; Producenci Styropianu.

  Laur Klienta/Konsumenta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce przyznawany dla najbardziej popularnych produktów i usług. Mimo pandemii tegoroczna XVIII edycja była również zakrojona na szeroką, ogólnopolską skalę. Przeprowadzono badania opinii wśród klientów i konsumentów za pomocą sond internetowych oraz telefonicznych, które zdefiniowały pozycję marek i ich produktów. O kolejności miejsc zadecydowała liczba głosów oddanych przez badanych.

  Na Termo Organikę w kategorii Producenci Styropianu głosowało 41% respondentów. Kolejna firma miała 30% wskazań. Złote Godło Laur Klienta jest niezależnym potwierdzeniem silnej pozycji nagrodzonej marki na rynku, formą zbiorowej rekomendacji tendencji konsumpcyjnych.

 • 2021

  Termo Organika, największy producent styropianu i kompletnego systemu ociepleń, została uhonorowana prestiżowym godłem Konsumencki Lider Jakości — Lider Dekady 2011- 2021. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem jakości i renomy produktów Termo Organiki oraz ukoronowaniem sukcesów firmy odnoszonych w tym ogólnopolskim plebiscycie. Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program mający na celu wyłonienie najlepiej ocenianych jakościowo marek i produktów dostępnych na rynku. Co roku w badaniach przeprowadzonych na próbie kilkunastu tysięcy konsumentów zidentyfikowani zostają liderzy jakości w najbardziej popularnych branżach i kategoriach. Projekt z roku na rok ewoluuje. W ostatnich edycjach zastosowano m.in. badania kwestionariuszowe, eksperckie dotyczące kwalifikacji marek, face-to-face z konsumentami oraz badania opinii – online.

  Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń po raz jedenasty otrzymał najwyższe wyróżnienie i zdobył Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku 2021 w kategorii; Styropian. Budowlana Marka Roku to jedna z najbardziej prestiżowych nagród, która jest wynikiem ogólnopolskich, niezależnych badań przeprowadzanych wśród firm wykonawczych z całego kraju. Pandemia COVID -19 nie przeszkodziła w przeprowadzeniu badań a w 17. edycji wzięło udział 2576 wykonawców z całego kraju.

  Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń po raz dziewiąty z rzędu zdobył złote godło, najwyższy laur w kategorii “Producenci styropianu” w programie Konsumencki Lider Jakości. Wyniki najnowszej edycji ogólnopolskiego badania potwierdzają wysoką jakość produktów Termo Organiki oraz niekwestionowaną pozycję firmy, jako lidera na polskim rynku ociepleń. KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

  Termo Organika została nagrodzona prestiżową i najwyższą nagrodą „Złotym Laurem Konsumenta 2021” w dwóch kategoriach: „Producenci styropianu” oraz „Producenci systemów ociepleń budynków”. Kolejny raz konsumenci potwierdzili, że darzą Termo Organikę oraz jej produkty najwyższym zaufaniem. Laur Konsumenta to jeden z najbardziej prestiżowych ogólnopolskich projektów konsumenckich, w ramach którego co roku wybierane są najbardziej popularne i godne zaufania marki, produkty, a także usługi. Na podstawie wieloetapowych sondaży wśród konsumentów, uwzględniane są następujące czynniki, >m.in.: innowacyjny charakter produktów/usług, elementy przewagi konkurencyjnej, czy dynamika wzrostu popularności. W niezwykle trudnym dla społeczeństwa roku pandemii koronawirusa, konsumenci – podobnie jak w ubiegłych latach – wskazali markę Termo Organiki oraz jej materiały do termoizolacji jako produkty zasługujące na najwyższe uznanie i zaufanie.

 • 2020

  Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń otrzymał najwyższe wyróżnienie — Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku 2020 w kategorii Styropian. Lider rynku ociepleń kolejny raz z rzędu został wyróżniony tą prestiżową nagrodą, która w tym roku jest wynikiem ogólnopolskich, niezależnych badań przeprowadzonych na próbie 2779 wykonawców budowlanych.

  Termo Organika, największy polski producent styropianu, kolejny raz została wyróżniona prestiżową nagrodą „Złoty Laur Konsumenta” w kategorii „Producenci styropianu” oraz „Systemy ociepleń budynków”.

  Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń po raz dziewiąty z rzędu zdobył złote godło, najwyższy laur w kategorii “Producenci styropianu” w programie Konsumencki Lider Jakości.

  Wyniki najnowszej edycji ogólnopolskiego badania potwierdzają wysoką jakość produktów Termo Organiki oraz niekwestionowaną pozycję firmy, jako lidera na polskim rynku ociepleń.

  KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

 • 2019

  Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń firma Termo Organika otrzymała najwyższe wyróżnienie – Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku 2019 w kategorii „Materiały termoizolacyjne – styropian”. To kolejny rok kiedy lider rynku został wyróżniony tą prestiżową nagrodą, która jest wynikiem niezależnych, ogólnopolskich badań przeprowadzonych na próbie niemal 3000 firm wykonawczych.

  Termo Organika, największy polski producent styropianu, kolejny raz została wyróżniona prestiżową nagrodą „Złoty Laur Konsumenta” w kategorii „Producenci styropianu” oraz „Systemy ociepleń”.

  Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń po raz ósmy z rzędu zdobył złote godło, najwyższy laur w kategorii “Producenci styropianu” w programie Konsumencki Lider Jakości.

  Wyniki najnowszej edycji ogólnopolskiego badania potwierdzają wysoką jakość produktów Termo Organiki oraz niekwestionowaną pozycję firmy, jako lidera na polskim rynku ociepleń. Tegoroczne badania w ramach programu Konsumencki Lider Jakości zrealizowano na największej, jak dotychczas, próbie badawczej w której wzięło udział 15 423 respondentów. Metodą doboru do próby była metoda kwotowa i celowa. Przy konstrukcji próby wzięty został rozkład ludności Polski wedle wieku i płci, opracowany przez GUS w 2011 roku.

 • 2018

  Godło Top Marka w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2018 w kategorii „Jakość produktów i usług branży budowlanej” dla Termo Organiki.

  Termo Organika otrzymała najwyższe wyróżnienie „Złoty Laur Konsumenta 2018” w kategoriach „Materiały termoizolacyjne” i „Producent styropianu”. Prestiżowy plebiscyt wyłonił również najlepsze firmy w kategorii „Systemy Ociepleń”, w której Termo Organika zajęła wysokie II miejsce, zdobywając „Srebrny Laur Konsumenta”. Uznanie konsumentów jest potwierdzeniem najwyższej jakości produkowanych przez nas materiałów do ocieplenia budynków, ale jednocześnie motywacją do dalszej pracy nad poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych i doskonaleniem jakości naszych produktów. Więcej informacji

  Z przyjemnością informujemy, że Termo Organika po raz kolejny (już siódmy raz z rzędu) uzyskała najwyższe, Złote Godło w ogólnopolskim rankingu Konsumencki Lider Jakości w kategorii „Producenci styropianu” 2018. Wyniki tegorocznej edycji potwierdzają najwyższą jakość i renomę produktów Termo Organiki oraz ugruntowaną pozycję marki na polskim rynku ociepleń. Tegoroczne badania zrealizowano na największej – jak dotychczas – próbie badawczej, w której wzięło udział ponad 12 000 respondentów.

 • 2017

  Termo Organika otrzymała „Złoty Laur Konsumenta 2017” w kategorii „Materiały Termoizolacyjne” w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta. Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich branżach. Plebiscyt stanowi odpowiedź na fundamentalne pytania: jakie produkty, marki i usługi polski konsument uważa za najlepsze i chętnie poleca innym osobom? Badania opinii prowadzone są podczas rozmowy telefonicznej oraz za pomocą sond na różnych portalach internetowych, w tym na portalach branżowych, serwisach tematycznych oraz na portalach informacyjno-społecznościowych. W edycji 2017 roku zbierano głosy w sieci obejmującej ponad 15 000 serwisów. Laur Konsumenta prowadzony jest w każdej kategorii, na grupie minimum 1 000 respondentów. Na przyznanie tytułu Laur Konsumenta wpływ mają m.in. następujące czynniki: innowacyjny charakter produktów/usług, elementy przewagi konkurencyjnej czy dynamika wzrostu popularności.

  Termo Organika zdobyła najwyższe nagrody Budowlanej Marki Roku w kategorii styropianowych materiałów termoizolacyjnych oraz kompleksowego systemu ociepleń. To kolejny rok z rzędu kiedy zarówno system, jak i styropian został wyróżniony złotą statuetką. Prestiżowe wyróżnienia budowlanej marki roku są wynikiem niezależnych, ogólnopolskich badań przeprowadzonych na próbie ponad 2000 firm wykonawczych.

  Termo Organika po raz szósty z rzędu zdobyła pierwsze miejsce w kategorii “Producenci styropianu” w ogólnopolskim, prestiżowym programie Konsumencki Lider Jakości 2017. Wyniki tegorocznego wydania potwierdzają najwyższą pozycję Termo Organiki wśród producentów styropianu, zwłaszcza w zakresie jakości wyrobów.

 • 2016

  Najwyższe nagrody — złote statuetki – tegorocznej Budowlanej Marki Roku w kategoriach: styropian oraz kompleksowy system ociepleń zdobyła Termo Organika. Styropian kolejny — już piąty — rok z rzędu został wyróżniony najwyższą nagrodą. W kategorii kompleksowe systemy ociepleń System Termo Organika z trzeciego miejsca wspiął się tym razem na pierwsze wyprzedzając tym samym konkurencję. Prestiżowe wyróżnienia budowlanej marki roku są wynikiem niezależnych, ogólnopolskich badań przeprowadzonych na próbie ponad 2000 firm wykonawczych.

  Termo Organika po raz piąty z rzędu (nieprzerwanie od 2012 roku), otrzymała Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „Producenci Styropianu”.

 • 2015

  Po raz kolejny Termo Organika została wyróżniona jako producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2015 w kategorii “Materiały termoizolacyjne — Styropian”. Nagroda Budowlanej Marki to ważne wyróżnienie potwierdzające pozycję Termo Organiki jako lidera branży wśród producentów styropianu. To szczególne cenna nagroda, ponieważ jest wynikiem rankingu przeprowadzonego wśród wykonawców, którzy uznali nasze styropiany jako najlepsze na rynku. Nagrodę traktujemy również jako uznanie dla strategii firmy opartej na wprowadzaniu innowacji, poszukiwaniu wartościowych rozwiązań satysfakcjonujących klientów oraz wykonawców. Przykładem takiego produktu jest wymyślony i zastrzeżony prawem oryginalny styropian w kropki Dalmatyńczyk.

  Po raz kolejny Termo Organika została wyróżniona jako producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń tytułem – Złota Budowlana Marka Roku 2015 w kategorii “Kompleksowe Systemy Ociepleń”.
  Termo Organika po raz czwarty z rządu (2012, 2013, 2014 i 2015), otrzymała Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „Producenci Styropianu”. Wyniki tegorocznej edycji potwierdzają przewagę produktów Termo Organiki nad konkurencją, zwłaszcza w zakresie jakości wyrobów.
 • 2014

  Termo Organika otrzymała prestiżowy Certyfikat Złotego Płatnika 2014 roku przyznany przez grupę ubezpieczeniowo-finansową Euler Hermes, w ramach Programu Analiz Należności.

  Termo Organika po raz trzeci zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Producenci styropianu” w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości 2014, zajęła też pierwsze miejsce otrzymując złotą statuetkę Budowlanej Marki Roku 2014. Jako jedyna firma z branży, posiada na wszystkie swoje wyroby prestiżowe Rekomendacje Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.
  Termo Organika zdobyła w roku 2014 aż dwa wyróżnienia Rankingu Marek Budowlanych w ramach gali Budowlanej Marki Roku. Jednym z nich była Brązowa Statuetka w kategorii „Kompleksowych systemów ociepleń”, wręczona podczas Gali Wręczenia Nagród Budowlanej Marki Roku. W aktualnej edycji Rankingu celujemy oczywiście w złoto!
  W roku 2014 Termo Organika uhonorowana została między innymi Złotą Statuetką w kategorii „Materiały Termoizolacyjne – Styropian”, która potwierdza najwyższą jakość wyrobów styropianowych naszej firmy. Jest to prestiżowe wyróżnienie, umacniające pozycję naszej firmy wśród liderów rynku materiałów budowlanych.
 • 2013
  Termo Organika, największy producent styropianu w Polsce i jeden z największych w Europie, po raz kolejny została wybrana Złotym Laureatem ogólnopolskiego programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013, otrzymując złote godło w kategorii Producenci Styropianu. To kolejne wyróżnienie, potwierdzające najwyższą jakość produktów Termo Organika.
 • 2012
  To kolejna nagroda i sygnał z rynku potwierdzający pozycję lidera oraz wysoką jakość produktów firmy. Konsumenci wskazali wyroby Termo Organika jako najlepsze na rynku. Firma wyróżnia się na tle branży wyjątkową dbałością o jakość oraz innowacyjność swoich produktów. Konsekwentnie ulepsza produkty w oparciu o nowe technologie oraz własne, oryginalne rozwiązania. Dbałość o jakość wyrobów styropianowych po raz kolejny została doceniona przez konsumentów.

Doradztwo techniczneNasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania

Potrzebujesz porady lub masz techniczne pytania dotyczące naszych produktów? Skorzystaj z kontaktu z jednym z naszych doradców technicznych.

Znajdź doradcę

Gdzie kupićNasze produkty znajdziesz w całej Polsce

Znajdź dystrybutora