MENU
AAA

TOP MARKA dla Termo Organiki

TOP MARKA dla Termo Organiki

2019-05-09

Termo Organika Sp. z o.o. otrzymała godło Top Marka w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2018 w kategorii "Jakość produktów i usług branży budowlanej".

Miło nam poinformować, że Termo Organika została zaliczona do elitarnego grona marek, którym rokrocznie, mimo zmieniających się trendów rynkowych, udaje się utrzymywać czołową pozycję w plebiscycie Laur Klienta oraz zasługuje na specjalne wyróżnienie. Taką nagrodą jest Top Marka w programie Laur Klienta.

Niekwestionowany lider!

Tym prestiżowym godłem mogą się pochwalić marki o szczególnej pozycji - niekwestionowani liderzy w swojej kategorii. Ostatecznej oceny pozycji marki wśród konkurencyjnych firm dokonuje Komisja Konkursowa. Podstawą analizy jest popularność oraz głosy przyznawane przez klientów w plebiscycie Laur Klienta. Odznaczenie marki tytułem Top Marka przyznana Termo Organice, potwierdza wysoką rozpoznawalność i wartość wśród polskich odbiorców. Termo Organika w 2018 roku po raz kolejny została doceniona za wysokiej jakości produkty, zdobywając wcześniej m.in. złote godło "Konsumencki Lider Jakości 2018" i "Złoty Laur Konsumenta" w kategorii Producenci styropianu, a także "Złoty Laur Konsumenta" w kategorii Materiały termoizolacyjne oraz "Srebrny Laur Konsumenta" w kategorii Systemy Ociepleń.

To kolejna nagroda przyznana naszej firmie, która potwierdza jej pozycję na rynku oraz wysoką jakość materiałów do ocieplania budynków. Od momentu powstania firmy intensywnie pracujemy nad rozwiązaniami wpływającymi na wysoką użyteczność naszych produktów: wprowadzamy modyfikacje, zmieniamy technologie, stale poszukujemy produktu odpowiadającego wymaganiom klienta XXI wieku. - powiedział Witold Rams, wiceprezes i członek zarządu Termo Organiki - Jestem przekonany, że godło „Top Marka” zmotywuje nas do jeszcze cięższej pracy nad poszukiwaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz dalszych działań na rzecz zwiększenia jakości naszych produktów.

Termo Organika - Producent styropianu

Termo Organika Sp. z o.o.
Termo Organika Sp. z o.o.
DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS