MENU
AAA

Dzień dziecka radosne świętowanie

Dzień dziecka radosne świętowanie

2015-06-01

Dzień dziecka - kropkowanie dalmatyńczyka

Po raz kolejny firma Termo Organika dla podopiecznych krakowskiego domu dziecka im. Jana Brzechwy zorganizowała roześmiane wydarzenie z okazji dnia dziecka. Największy w Polsce producent płyt styropianowych oraz kompletnego systemu ociepleń ścian zewnętrznych wspiera dzieci nie tylko od święta. Corocznie z każdej paczki styropianu firma przekazuje niewielką kwotę na pomoc potrzebującym dzieciom. Ten dobrowolny „podatek” pozwala zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych na systematyczne działania charytatywne.

Tegoroczna impreza z okazji święta wszystkich dzieci w domu małego dziecka w Krakowie miała bardzo różnorodny program. Do podopiecznych ośrodka zawitali profesjonalni animatorzy zabaw i zapewnili mnóstwo atrakcji, m.in. pokaz wielkich baniek mydlanych, taneczne zabawy, czy wspólne wyklejanie i malowanie ogromnej makiety dalmatyńczyka. Wszystkie dzieci dostały okolicznościowe podarunki.

Od lat Termo Organika jest w gronie przyjaciół Domu Dziecka. Organizuje lub wspiera inicjatywy pomagające jego podopiecznym - mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor ds. technicznych Termo Organiki. - Pierwszy dzień czerwca to szczególny dzień i co roku dokładamy wszelkich starań, żeby dzieci poczuły się wyjątkowo.

Termo Organika otacza opieką ośrodki znajdujące się w sąsiedztwie fabryk. Jedenaście lat temu firma wprowadziła w życie skuteczny model generowania pieniędzy na rzecz stałej pomocy charytatywnej. Prosta metoda przekazywania części zysku ze sprzedaży kluczowego produktu firmy, w więcej niż symboliczny sposób pomaga instytucjom działającym w szczytnych celach. Sprzedaż kliku milionów paczek styropianu Termo Organiki zapewnia zebranie znaczącej kwoty, która wspiera trzy ośrodki społeczne na terenie kraju: w Krakowie, Mielcu i Stoku Lackim. Dzięki tej stałej pomocy dom dziecka i dwa ośrodki opiekuńcze otrzymują dodatkowe wsparcie finansowe, które zapewnia podopiecznym wyjazdy na wakacje i ferie zimowe, na zakup prezentów z okazji świąt, czy po prostu obdarowania dzieci nagrodami za ich pracę. Wsparcie finansowe przeznaczone jest również na niestandardowe leczenie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania podopiecznych.

Termo Organika Sp. z o.o.
Termo Organika Sp. z o.o.
DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS