MENU
AAA

Biura projektowe

{kategoria:FAQ/Biura}
Termo Organika Sp. z o.o.
Termo Organika Sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wybranych projektów biur architektonicznych, z którymi współpracujemy.

Każdy z prezentowanych domków możecie Państwo pokolorować w dowolny sposób, co z pewnością pozwoli lepiej wyobrazić sobie jak może wyglądać wymarzony dom.

Archeton

archeton

Strona internetowa: www.archeton.pl

Firma projektowa Archeton powstała w 1991 r. i posiada aktualnie w swojej ofercie ponad 1000 gotowych projektów domów jednorodzinnych, garaży oraz pawilonów handlowych. Ilość ta stanowi najbogatszą obecnie autorską ofertę na polskim rynku. Wykwalifikowany i doświadczony zespół projektantów zajmuje się opracowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania inwestorów. Swój dorobek prezentujemy na łamach ogólnopolskich katalogów „Projekty Domów” oraz „Dom na miarę”.

Podążając za trendami, stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe rozwiązania. Tworzymy projekty domów i zapewniamy kompleksowe usługi budowlane. Dbamy przede wszystkim o jakość i solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby nasze domy były funkcjonalne, wygodne i niedrogie w utrzymaniu. Starając się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, spełniamy wyobrażenia o domu na miarę ich marzeń. Na zlecenie realizujemy również projekty większych obiektów, np. użyteczności publicznej, zajmujemy się działalnością deweloperską oraz budujemy domy w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego na terenie całej Polski. Według projektów firmy Archeton w Polsce powstało już ponad 120 tysięcy domów. Tak imponujący wynik świadczy o tym, że jesteśmy firmą godną polecenia i solidną, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta.

parterowy parterowy parterowy parterowy parterowy parterowy

 

Archipelag

archipelag

Strona internetowa: www.archipelag.pl

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG jest jedną z największych polskich firm architektonicznych, świadczących kompleksowe usługi projektowe. W bogatej ofercie ponad 1500 gotowych projektów domów znajdują się propozycje w stylu tradycyjnym i nowoczesnym – od domów małych i tanich w budowie, po reprezentacyjne wille i rezydencje. Do wyboru: domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym i poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy dwulokalowe oraz w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, w tym opcje bez garażu, z garażem lub z ekonomiczną wiatą. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja projektów ENERGO PLUS, które nie tylko oszczędzają energię, ale również aktywnie ją pozyskują ze źródeł naturalnych. Wszystkie projekty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG wyróżnia atrakcyjny design, energooszczędny charakter, doskonała funkcjonalność oraz najwyższy komfort użytkowy. Do dyspozycji klientów jest architekt dyżurny, z którym można skonsultować takie kwestie jak: dobór projektu do działki i lokalnych warunków zabudowy, specyfikację materiałów budowlanych lub zmiany i dodatki w projekcie. Architekci ARCHIPELAGU od ponad 20 lat wspierają inwestorów w realizacji planów i marzeń, oferując profesjonalne wsparcie, a od teraz także darmową aplikację mobiDOM, która pomaga na każdym etapie budowy.

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław
tel.: 71 798 38 00
e-mail: biuro@archipelag.pl

 

ARCHON+

archon

Strona internetowa: www.archon.pl

ARCHON+ Biuro Projektów już od 27 lat projektuje i sprzedaje gotowe projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.
W ofercie posiadamy ponad 1400 projektów domów, wśród nich popularne kolekcje: domy parterowe, małe domy, domy nowoczesne, tanie w budowie, małe rezydencje i wille. Oferujemy kosztorysy, ułatwiające organizację i realizację budowy domu. Zapewniamy wysoką jakość dokumentacji technicznej, bezpłatne, profesjonalne doradztwo oraz możliwość dostosowania projektu do potrzeb Inwestora. Zobacz piękne realizacje, sprawdź rekomendacje naszych Klientów na forum ARCHON+ i zrealizuj marzenia o własnym domu.

Zamów bezpłatny katalog - zadzwoń 12 37 21 900 lub napisz: archon@archon.pl

 

Atrium

atrium

Strona internetowa: www.studioatrium.pl

Firma architektoniczna i wydawnicza STUDIO ATRIUM sp.j., działa na polskim rynku od 1993 roku. Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem oraz sprzedażą typowych projektów domów jednorodzinnych.

Aktualnie oferujemy Państwu blisko 1300 gotowych projektów domów o zróżnicowanej powierzchni użytkowej oraz kilkadziesiąt projektów garaży jedno i dwu-stanowiskowych. Projekty te są efektem naszej długoletniej pracy oraz przemyśleń uwzględniających preferencje inwestorów. Zastosowaliśmy w nich różnorodne rozwiązania: domy małe, ale i duże, o dachach prostych i bardziej skomplikowanych, część nawiązuje do architektury "domu polskiego", część to projekty wpisujące się w aktualne trendy w architekturze, są też budynki z modernistyczną bryłą.

Wszystkie nasze prace można śledzić na stronie www.studioatrium.pl. Mamy nadzieję, że realizacja naszych projektów przyniesie Państwu wiele zadowolenia zarówno z formy, jak i funkcjonalności budynków.

parterowy parterowy parterowy parterowy parterowy parterowy

 

Dobre Domy

DobreDomy

Strona internetowa: www.dobredomy.pl

Pracownia Dobre Domy działa na rynku od 2003r. Przez ten czas, odpowiadając na potrzeby i uwzględniając gusta naszych klientów, stworzyliśmy setki projektów domów jednorodzinnych - funkcjonalnych, estetycznych, harmonijnych. Swoje koncepcje wzbogacamy licznymi wizualizacjami domu, jego obejścia, ciekawych wnętrz. W profesjonalny sposób służymy pomocą i fachową poradą architektów, autorów projektu !

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.dobredomy.pl , oraz o bezpośredni kontakt telefoniczny 71 352 04 40 lub mailowy: biuro@dobredomy.pl

 

Dom Dla Ciebie

Dom Dla Ciebie

Strona internetowa: www.domdlaciebie.com.pl

DOM DLA CIEBIE to marka pod którą oferujemy autorskie - gotowe projekty domów jednorodzinnych i garaży. Od początku działalności projekty naszego autorstwa zyskały uznanie klientów, co dawało nam ogromną satysfakcję i motywację do dalszej pracy. Rozwijając stale umiejętności nabyliśmy doświadczenie, w oparciu o które mogliśmy powiększać systematycznie ofertę projektów gotowych - obecnie mamy w ofercie ponad 1000 gotowych projektów domów i ich wariantów. Projekty DOM DLA CIEBIE można spotkać w wielu ogólnopolskich wydawnictwach poświęconych projektom gotowym. Publikujemy tez własny katalog "Domy Dla Ciebie". Sprzedaż projektów prowadzimy przez serwis internetowy www.domdlaciebie.com.pl oraz sieć pośredników na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół projektowy Dom Dla Ciebie
ARCHECO sp.z o.o.
ul.Sosnowa 30/2
55-075 Bielany Wrocławskie

 

DOM PROJEKT

DOM PROJEKT

Strona internetowa: www.dom-projekt.pl

DOM-PROJEKT - autorska pracownia architektoniczna o uznanej marce, mocnej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu domów jednorodzinnych. Pracownia opracowując swoje projekty domów opiera się na współczesnych rozwiązaniach funkcjonalnych oraz zastosowaniu w nich najnowocześniejszych dostępnych na rynku technologii i materiałów.

W ofercie pracowni znajduje się około tysiąc projektów domów jednorodzinnych, są to domy parterowe i z poddaszem użytkowym, podpiwniczone i bez podpiwniczenia, domy małe, średnie i duże, domy wolnostojące oraz przeznaczone do zabudowy bliźniaczej. W ofercie znajdują się również projekty domów na nietypowe działki, np. wąskie lub o dużym spadku terenu. Większość z projektowanych domów to domy tanie w budowie i późniejszej ich eksploatacji. Dom-Projekt wykonuje także projekty na indywidualne zamówienie opracowując projekty dostosowane do indywidualnych oczekiwań inwestorów.

 

Domowe Klimaty

domowe klimaty

Strona internetowa: www.domoweklimaty.pl

Pracownia Domowe Klimaty istnieje na rynku od 1992 roku. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w projektowaniu domów jednorodzinnych i towarzyszącej im zabudowy. Oferta Domowych Klimatów obejmuje łącznie ponad 500 projektów domów jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej, szeregówek, garaży. Planowanie i projektowanie idealnego miejsca do życia to nasza pasja. Szczególną wagę przykładamy do funkcjonalności wnętrza oraz estetyki stosowanych przez nas rozwiązań.

Alfa akord antares as as as as as as as

 

DOMUS

domus

Strona internetowa: www.domus.wroc.pl

Pracownia Projektowa DOMUS jest jest firmą architektoniczną działającą w obecnej formie na rynku projektowym od roku 2001. Od początku swojej działalności staramy się spełniać wymagania naszych Klientów, podchodząc indywidualnie do każdego zadania. Cechuje nas nowatorstwo pomysłów oraz bogata widza techniczna poparta znajomością procedur administracyjnych na każdym etapie planowanego zamierzenia. Przygotowujemy projekty budowlane zarówno budynków nowych jak i obiektów istniejących czy nawet wpisanych do rejestru zabytków. Nad całością procesu inwestycyjnego oraz nad zespołem realizującym projekty architektoniczne czuwa arch. Arkadiusz Sniechowski, projekty branżowe innych specjalności opracowywane są przez zespół współpracujących z nami podwykonawców konstruktorów, inżynierów sanitarnych, inżynierów elektryków, geodetów, geologów… Zespół ten jest modyfikowany w zależności od charakteru inwestycji, tak aby zapewnić inwestorowi jak najwyższy poziom obsługi i jak największe korzyści. Jesteśmy do Państwa dyspozycji oraz zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi projektami i współpracy.

Blanka cefeusz d2 d3 foton ikar kalipso milka plejada ypsylon

 

Domy w Stylu

DwS

Strona internetowa: www.domywstylu.pl

Biuro Projektowe MTM Styl istnieje od 1993 roku. Od ponad 20 lat projektuje gotowe projekty domów jednorodzinnych, pensjonatów oraz budynków wielorodzinnych. Efektem wieloletniej pracy jest ponad 800 projektów domów, które prezentuje w katalogu DOMY w Stylu oraz na stronie internetowej www.domywstylu.pl.

Oferta projektowa DOMY w Stylu cieszy się nieprzerwaną popularnością nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale również wśród deweloperów, którzy realizują inwestycje budowlane na podstawie projektów z kolekcji DOMY w Stylu. Projekty zyskały również uznanie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Centrum Innowacji FIRE, które w 2009 roku przyznało Tytuł „Innowacja Roku” dla kolekcji domów energooszczędnych DOMY w Stylu.

W 2013 roku Biuro Projektowe MTM Styl zaprojektowało i wybudowało budynek wielorodzinny w Białymstoku. Inwestycja pod nazwą „Rezydencja Piotrkowska” zajęła I miejsce w międzynarodowym konkursie „O Kryształową Cegłę” w kategorii: Budynki mieszkalno-usługowe.

Główna działalność biura skupia się głownie na projektowaniu gotowych projektów domów oraz realizacji zamówień na indywidualne zamówienie. Zajmuje się obsługą klientów na każdym etapie realizacji inwestycji ora pomaga w uzyskaniu pozwolenia na budowę. Projekty DOMY w Stylu odznaczają się niebanalną stylistyką, wysoką jakością dokumentacji projektowej oraz dbałością o funkcjonalny układ pomieszczeń.

parterowy parterowy parterowy parterowy parterowy

 

HomeKONCEPT

homekoncept

Strona internetowa: www.homekoncept.com.pl

Pracownia HomeKONCEPT oferuje gotowe projekty domów nowoczesnych dla Klientów indywidualnych i Deweloperów szukających innowacyjnych rozwiązań projektowych i ponadczasowego wzornictwa.

Dlaczego warto wybrać projekt domu HomeKONCEPT
- szeroka oferta autorskich projektów domów nowoczesnych
- projekty nowoczesnych garaży
- projekty domów bliźniaczych
- bezpłatne katalogi projektów z pełną ofertą
- bezpłatne doradztwo projektowe łącznie z analizą planów zagospodarowania i wstępnym umieszczeniem budynku na wskazanej działce
- wszystkie projekty dostępne w lustrzanym odbiciu
- dodatkowe warianty projektów np. z innymi układami funkcjonalnymi, dostępne na stronie www
- bezpłatne zgody na wprowadzanie indywidualnych zmian w projektach
- szczegółowe, aktualne kosztorysy budowlane z możliwością samodzielnej modyfikacji
- charakterystyki energetyczne z analizą porównawczą - GRATIS
- szeroki wybór opracowań dodatkowych, podnoszących energooszczędność budynku
- gwarancja zwrotu i wymiany projektu
- realizacja zamówień do 2 dni roboczych
- gotowe projekty wnętrz do projektów HomeKONCEPT

HomeKONCEPT Projekty Domów Nowoczesnych
ul. Dworska 23/1, 30-314 Kraków | tel: 606 228 556 | mail: studio@homekoncept.pl
www.homekoncept.com.pl | facebook.com/homekoncept

parterowy

 

Horyzont

horyzont

Strona internetowa: www.horyzont.com

Pracownia Projektowa Horyzont - od 17 lat specjalizujemy się w projektowaniu domów jednorodzinnych. Realizujemy naszą pasję, tworzymy, projektujemy Państwa wymarzone domy, w których gości słońce i szczęście. Mamy już 44 000 realizacji projektów domów jednorodzinnych w Polsce. Jesteśmy dumni, że każda z nich dała radość, i schronienie swoim mieszkańcom. W naszej pracowni i na stronie internetowej znajduje się ponad 1000 tylko autorskich projektów domów jednorodzinnych. Cały czas podążamy za najnowszymi trendami na rynku, toteż warto zaglądać do nas regularnie w poszukiwaniu projektów domów, nowości i oraz hitów sprzedażowych. Dodatkowo do zamówionego projektu domu gwarantujemy: pakiet prezentowy wartości 4400 zł, najbardziej atrakcyjne świąteczne promocje na rynku, najniższe ceny, bezpłatne konsultacje architektoniczne. Tylko u Nas otrzymają Państwo aż tyle za tak niewiele.

sidney-parterowy nina-parterowy vivien-parterowy robin-parterowy nina3-parterowy

 

Lipińscy Domy

lipinscy

Strona internetowa: www.lipinscy.pl

Biuro Projektowe LIPIŃSCY DOMY to autorska pracownia architektoniczna, która od ponad 25 lat projektuje domy jednorodzinne. W 2007 roku nasze doświadczenia wzbogaciliśmy projektując i realizując superoszczędny dom jednorodzinny, który jako pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej otrzymał certyfikat pasywności Instytutu w Darmstadt.

Nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze projektu i weryfikacji z obowiązującymi warunkami zabudowy. Zapewniamy najlepszą obsługę – wsparcie autora projektu. Wykonujemy również projekty na indywidualne zamówienie oraz wprowadzamy zmiany do naszych gotowych projektów tak, aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb inwestorów.

Znamy doskonały i ekonomicznie uzasadniony przepis na projekty domów energooszczędnych oraz niskobudżetowe projekty domów tanich w budowie. Nasze plany domów charakteryzuje szczegółowa dokumentacja projektowa, brak zbędnych udziwnień konstrukcyjnych, przemyślane rozwiązania funkcjonalne, harmonijna architektura. Nasze projekty otrzymują nagrody i wyróżnienia w konkursach na dom dostępny. Do wszystkich projektów domów wykonujemy kosztorysy, żeby maksymalnie ułatwić zaplanowanie budowy. Posiadamy też ciekawe propozycje projektów na osiedla dla deweloperów. Zapraszamy do obejrzenia naszych projektów.

parterowy parterowy parterowy parterowy

 

MG Projekt

mg-projekt

Strona internetowa: www.mgprojekt.com.pl

Pracownia architektoniczna MG Projekt została założona w 1998 roku. Projektujemy i sprzedajemy gotowe projekty budynków jednorodzinnych. Przez lata doskonaliliśmy naszą ofertę, tworząc dokumentację budowlaną odpowiadającą wymaganiom i potrzebom Klientów. Staramy się łączyć nowoczesne technologie, rozwiązania i trendy, z tradycją i solidnością. Oferujemy dokumentację projektową w różnych wariantach: projekty małych domków, tanie projekty budynków jednorodzinnych, projekty nowoczesne, plany nietypowych domków i wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę www.mgprojekt.com.pl . Oprócz prezentacji całej naszej oferty projektowej, jest też trochę przydatnych narzędzi i informacji.

Uruchomiliśmy forum budujących domy według naszych projektów - jest dostępne dla wszystkich. Możecie Państwo śledzić wątki na temat interesujących Was projektów. Zapraszamy również na naszego bloga w którym doradzamy i i informujemy o nowościach w branży budowlanej. Prowadzimy aktywne profile w serwisach społecznościowych: Facebook, Twitter i Google+, na których od pierwszego dnia zapraszamy do korzystania z rozmaitych aplikacji i konkursów związanych z naszą pracownią i ofertą. W naszej ofercie znajdują się również różne dodatki do projektów takie jak: projekt wentylacji, pakiet klimatyzacji, projekty ogrodzeń i wiele innych ciekawych dodatków. Dodatkowo udostępniamy rysunki techniczne do projektów (zakładka - rysunki techniczne na podstronie projektu), oraz szczegółowe zestawienia materiałowe (zakładka - zestawienie materiałów). Mamy nadzieję, że dzięki tym narzędziom będziecie mieli Państwo jeszcze lepszy kontakt z naszą pracownią, oraz uda się nam wspólnie stworzyć platformę kontaktową dla wszystkich osób, które planują zakup lub zakupiły projekt w MG Projekt.

parterowy kasjopea naparkowej tytan viking zosia

 

Pro Arte

ProArte

Strona internetowa: www.pro-arte.pl

PRO-ARTE biuro projektowe działa od 2006 roku. Od tego czasu opracowaliśmy ponad 1000 projektów typowych oraz indywidualnych: domów mieszkalnych, letniskowych, garaży, budynków gospodarczych, stajni oraz budynków socjalnych. Nasze dokumentacje są dostępne w dwóch technologiach: murowanej oraz lekkiego szkieletu drewnianego. W naszej pracy łączymy solidność konstrukcji, optymalną użyteczność z atrakcyjnym wyglądem. Zapraszamy od zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.pro-arte.pl

parterowy parterowy parterowy parterowy

 

DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS