MENU
AAA

Termo Organika liderem wśród producentów materiałów izolacyjnych - wyniki plebiscytu Laur Konsumenta 2018

Termo Organika liderem wśród producentów materiałów izolacyjnych - wyniki plebiscytu Laur Konsumenta 2018

2019-05-13

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Termo Organika otrzymała najwyższe wyróżnienie „Złoty Laur Konsumenta 2018” w kategoriach:
- „Materiały termoizolacyjne”
- „Producent styropianu”.

Termo Organika - Laur Konsumenta - nagroda materiały izolacyjne

Termo Organika - Laur Konsumenta - nagroda styropian

Prestiżowy plebiscyt wyłonił również najlepsze firmy w kategorii „Systemy Ociepleń”, w której Termo Organika zajęła wysokie II miejsce, zdobywając „Srebrny Laur Konsumenta”.

Termo Organika - Laur Konsumenta - nagroda systemy ociepleń

Laur Konsumenta to najbardziej znany ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłonienie każdego roku najpopularniejszych i najwyższej cenionych produktów i marek w swoich branżach. Plebiscyt odpowiada na pytanie jakie produkty, marki i usługi polski konsument uważa za najlepsze i chętnie poleca innym osobom. Na przyznanie tytułu Laur Konsumenta wpływ mają m.in. następujące czynniki: innowacyjny charakter produktów/usług, elementy przewagi konkurencyjnej czy dynamika wzrostu popularności. Badania opinii prowadzone są podczas rozmowy telefonicznej oraz za pomocą sond na różnych portalach internetowych, w tym na portalach branżowych, serwisach tematycznych oraz na portalach informacyjno-społecznościowych. Laur Konsumenta prowadzony jest w każdej kategorii na grupie ponad 1000 respondentów.

Uznanie konsumentów jest potwierdzeniem najwyższej jakości produkowanych przez nas materiałów do ocieplenia budynków, ale jednocześnie motywacją do dalszej pracy nad poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych i doskonaleniem jakości naszych produktów.

Termo Organika rokrocznie od siedmiu lat otrzymuje najwyższą nagrodę w kategorii „Producenci styropianu” w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. To nie jedyne osiągnięcia firmy. Lider rynku od ponad dekady jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, tj.: „Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości” czy „Laureat Programu Promocji Jakości" przyznawane przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii. Firma otrzymała również „Orły Polskiego Budownictwa”- wyróżnienie w kategorii producenci materiałów budowlanych. Wielokrotnie, także w ubiegłym roku, Termo Organika otrzymała złote statuetki Budowlanej Marki Roku 2017 za styropian i system ociepleń. Firma jest również członkiem European Manufacturers of Expanded Polystyrene (EUMEPS) - wpływowej organizacji do której należą stowarzyszenia producentów styropianu z krajów Unii Europejskiej.

Poniżej rozkład głosów w kategorii „Materiały termoizolacyjne”:
Termo Organika - Laur Konsumenta - pierwsze miejsce

To kolejna najwyższa nagroda od konsumentów przyznana Termo Organice, która potwierdza pozycję lidera rynku oraz wysoką jakość produkowanych materiałów do ocieplenia budynków. Termo Organika pierwsze miejsce w zestawieniu, nie tylko z producentami styropianu, ale również z producentami dostarczającymi na rynek innego typu izolacje.

Termo Organika Sp. z o.o.
Termo Organika Sp. z o.o.
DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS