MENU
AAA

Omenaa Mensah ambasadorką marki Termo Organika

Omenaa Mensah ambasadorką marki Termo Organika

2019-05-13

Omenaa Mensah - ambasadorką marki Termo Organika

Omenaa Mensah to kreatywna i charyzmatyczna osobowość telewizyjna, jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Od lat współpracuje z TVN, TVN24 i TVN METEO ACTIVE, jak również prowadzi własny program „Domy Gwiazd” na kanale DOMO+. To także założycielka fundacji Omenaa Foundation, której celem jest budowa szkoły dla osieroconych dzieci w Ghanie.

Z początkiem 2016 roku Omenaa została ambasadorką marki Termo Organika, największego producenta styropianu oraz Kompletnego Systemu Ociepleń.

Dom to komfortowa oaza

Urodzona optymistka, niezwykle komunikatywna, w prosty sposób budująca trwałe relacje z ludźmi, zarówno w życiu codziennym, jak i w biznesie. Jest przekonana, że warto spełniać marzenia, dlatego m.in. stworzyła kolekcję swoich wymarzonych mebli, które dzięki połączeniu antycznych elementów z nowoczesnymi technologiami tworzą niepowtarzalny klimat w mieszkaniu. Ponieważ Omenaa przywiązuje ogromną wagę do wnętrza domowego ogniska, a także ceni innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, uważa, że dom powinien być ciepły bez względu na pogodę. Dlatego, oprócz panującej w nim atmosfery, powinien być czymś w rodzaju „oazy” przystosowanej do naszych warunków klimatycznych. Idealnie, gdyby był energooszczędny, gwarantujący komfortowe ciepło zimą i przyjemny chłód latem przy niskich kosztach ogrzewania.

Optymizm, ciepło, profesjonalizm

Omenaa MensahPlanowana przez Omenę budowa szkoły w Ghanie, jak również jej indywidualny projekt deweloperski budowy domów szeregowych w Trójmieście, zachęciły ją do bliższego zaznajomienia się z branżą budowlaną. W rozmowie zdradziła nam, że:

„Przygotowując się do swojej pierwszej inwestycji budowlanej starałam się bardzo dobrze poznać branżę, spędziłam wiele godzin na rozmowach z ekspertami i wnioski są jednoznaczne. Budownictwo energooszczędne to obecnie standard. Polacy coraz częściej decydują się budować domy z zastosowaniem technologii ograniczających zużycie energii. To głównie efekt opłacalności inwestycji oraz nowych przepisów Unii Europejskiej. Budownictwo energooszczędne powoduje, że zużywamy mniej energii, oszczędzamy pieniądze i chronimy środowisko. Z roku na rok rośnie świadomość inwestorów, którzy coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że ten rodzaj budownictwa jest po prostu opłacalny. W mojej inwestycji planuję oczywiście wykorzystanie najlepszych materiałów dostępnych na naszym rynku. Dlatego do jej ocieplenia na pewno zostanie wykorzystany grafitowy styropian Termo Organiki TERMONIUM PLUS fasada w Kompletnym Systemie Ociepleń MAXIMUM. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby inwestycja była maksymalnie energooszczędna i gwarantująca komfort mieszkańcom. Z tego powodu wybór styropianu i pozostałych elementów systemu ociepleń: tynków, klejów i farb Termo Organiki był dla mnie prosty i oczywisty.”

Film z backstage'u sesji zdjęciowej Omeny

Omenaa Mensah - ambasadorem marki Termo Organika

Termo Organika Sp. z o.o.
Termo Organika Sp. z o.o.
DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS