MENU
AAA

Najwyżej oceniona marka piąty raz z rzędu

Najwyżej oceniona marka piąty raz z rzędu

2019-05-13

Konsumencki Lider Jakości 2016 dla Termo Organiki

Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń piąty raz z rzędu zdobył pierwsze miejsce w kategorii "Producenci styropianu" w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. To kolejne, prestiżowe potwierdzenie wysokiej jakości produktów lidera rynku ociepleń.

Termo Organika po raz piąty z rzędu (2012, 2013, 2014, 2015 i 2016) została wyróżniona Złotym Godłem, najwyższą i najważniejszą nagrodą Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „Producenci Styropianu”. Wyniki najnowszej edycji potwierdzają przewagę produktów Termo Organiki nad konkurencją, zwłaszcza w zakresie jakości wyrobów. W ramach programu przeprowadzono ogólnopolskie badania opinii konsumentów na temat rynku styropianów. Na przestrzeni ostatnich edycji liczba próby zmieniła się z 1692 do 11571 respondentów w tegorocznych badaniach. Przy konstrukcji próby pod uwagę został wzięty rozkład ludności Polski wedle wieku i płci opracowany przez GUS w 2011 roku. Respondenci odpowiadali na pytania związane m.in. ze znajomością rynku styropianów, producentów, cen, dostępności oraz jakości. Co sprawiło, że Termo Organika ponownie została uznana za lidera Jakości? Uczestnicy badania najczęściej wskazywali, że Termo Organika to przede wszystkim producent styropianu o najwyższej jakości. Głosujący na Termo Organikę w 2016 roku najczęściej wymieniali następujące atuty marki:

  • „Ocieplałem ich produktem i jest dobry” ,
  • „Sam mam styropian tej firmy na bloku, polecam”,
  • „Cena jest przystępna, a produkt jest łatwo dostępny”.
Respondenci musieli również przypisać skojarzenia dotyczące badanych marek. Termo Organika najczęściej kojarzona jest z nowoczesnością, niezawodnością i ociepleniem. Firma we wszystkich badaniach wyprzedziła konkurencyjnych producentów styropianu.

Konsumencki Lider Jakości 2016 dla Termo Organiki

Termo Organika Sp. z o.o.
Termo Organika Sp. z o.o.
DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS