MENU
AAA

Lipińscy Domy

lipinscy

Strona internetowa: www.lipinscy.pl

Biuro Projektowe LIPIŃSCY DOMY to autorska pracownia architektoniczna, która od ponad 25 lat projektuje domy jednorodzinne. W 2007 roku nasze doświadczenia wzbogaciliśmy projektując i realizując superoszczędny dom jednorodzinny, który jako pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej otrzymał certyfikat pasywności Instytutu w Darmstadt.

Nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze projektu i weryfikacji z obowiązującymi warunkami zabudowy. Zapewniamy najlepszą obsługę – wsparcie autora projektu. Wykonujemy również projekty na indywidualne zamówienie oraz wprowadzamy zmiany do naszych gotowych projektów tak, aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb inwestorów.

Znamy doskonały i ekonomicznie uzasadniony przepis na projekty domów energooszczędnych oraz niskobudżetowe projekty domów tanich w budowie. Nasze plany domów charakteryzuje szczegółowa dokumentacja projektowa, brak zbędnych udziwnień konstrukcyjnych, przemyślane rozwiązania funkcjonalne, harmonijna architektura. Nasze projekty otrzymują nagrody i wyróżnienia w konkursach na dom dostępny. Do wszystkich projektów domów wykonujemy kosztorysy, żeby maksymalnie ułatwić zaplanowanie budowy. Posiadamy też ciekawe propozycje projektów na osiedla dla deweloperów. Zapraszamy do obejrzenia naszych projektów.

parterowy parterowy parterowy parterowy

 

Termo Organika Sp. z o.o.
Termo Organika Sp. z o.o.
DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS