MENU
AAA

Konsumencki Lider Jakości 2018 dla Termo Organiki

Konsumencki Lider Jakości 2018 dla Termo Organiki

2019-05-13

Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń po raz siódmy z rzędu zdobyła złote godło - najwyższe wyróżnienie w kategorii "Producenci styropianu" w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. Wyniki tegorocznej edycji potwierdzają najwyższą jakość i renomę produktów Termo Organiki oraz ugruntowaną pozycję marki na polskim rynku ociepleń.

Tegoroczne badania zrealizowano na największej, jak dotychczas próbie badawczej, w której wzięło udział ponad 12 000 respondentów. Kwalifikacja uczestników badań była zgodna ze strukturą ludności Polski opisaną przez GUS w roku 2011. Dobór próby badawczej został przeprowadzony metodą kwotową i celową. Przy konstrukcji próby uwzględniony został rozkład ludności Polski wedle wieku i płci, opracowany przez GUS w 2011 roku.

Termo Organika uznana za Lidera Jakości!

Uczestnicy badania odpowiedzieli na pytania związane m.in. ze znajomością rynku styropianów, dostępnych marek, cen oraz jakości. Badani uzasadniali wyboru Termo Organiki następująco, m.in. stwierdzili, że: „jeżeli ktoś po raz siódmy wygrywa w tej kategorii to komentarz jest zbędny” , „dobre rekomendacje znajomych, którzy się budowali”, „ponieważ sam używałem, jestem zadowolony”, „jest to styropian bardzo wysokiej gęstości”. Tak jak w ubiegłych latach respondenci przypisywali również skojarzenia dotyczące badanych marek. Badani wskazywali, że Termo Organika jednoznacznie kojarzy im się z m.in: „dobrymi produktami”, „termoizolacją”, „ciepłem”, „liderem jakości”. Co warte podkreślenia, Termo Organika we wszystkich badaniach wyprzedziła konkurencyjnych producentów styropianu.

Termo Organika - Producent styropianu

Termo Organika Sp. z o.o.
Termo Organika Sp. z o.o.
DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS