MENU
AAA

Domy w Stylu

DwS

Strona internetowa: www.domywstylu.pl

Biuro Projektowe MTM Styl istnieje od 1993 roku. Od ponad 20 lat projektuje gotowe projekty domów jednorodzinnych, pensjonatów oraz budynków wielorodzinnych. Efektem wieloletniej pracy jest ponad 800 projektów domów, które prezentuje w katalogu DOMY w Stylu oraz na stronie internetowej www.domywstylu.pl.

Oferta projektowa DOMY w Stylu cieszy się nieprzerwaną popularnością nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale również wśród deweloperów, którzy realizują inwestycje budowlane na podstawie projektów z kolekcji DOMY w Stylu. Projekty zyskały również uznanie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Centrum Innowacji FIRE, które w 2009 roku przyznało Tytuł „Innowacja Roku” dla kolekcji domów energooszczędnych DOMY w Stylu.

W 2013 roku Biuro Projektowe MTM Styl zaprojektowało i wybudowało budynek wielorodzinny w Białymstoku. Inwestycja pod nazwą „Rezydencja Piotrkowska” zajęła I miejsce w międzynarodowym konkursie „O Kryształową Cegłę” w kategorii: Budynki mieszkalno-usługowe.

Główna działalność biura skupia się głownie na projektowaniu gotowych projektów domów oraz realizacji zamówień na indywidualne zamówienie. Zajmuje się obsługą klientów na każdym etapie realizacji inwestycji ora pomaga w uzyskaniu pozwolenia na budowę. Projekty DOMY w Stylu odznaczają się niebanalną stylistyką, wysoką jakością dokumentacji projektowej oraz dbałością o funkcjonalny układ pomieszczeń.

parterowy parterowy parterowy parterowy parterowy

 

Termo Organika Sp. z o.o.
Termo Organika Sp. z o.o.
DE PRODUKTKATALOG | EN PRODUCT CATALOGUE | FR LISTE DES PRODUITS